Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętej Trójcy w Cielądzu

Piesza pielgrzymka do Sanktuarium Świętej Rodziny w Studziannej

Czwartek, 06 Październik 2022 r.

Piesza pielgrzymka do Sanktuarium Świętej Rodziny w Studziannej


25 września o godzinie 4.45 wyruszyła z Cielądza piesza pielgrzymka do Sanktuarium Świętej Rodziny w Studziannej.

Zbiórką o 4.30 i wspólną modlitwą rozpoczęliśmy podróż pielgrzymów. Wszyscy chętnie i z uśmiechem na ustach wyruszyliśmy, aby zanieść swoje intencję Świętej Rodzinie. Grupę prowadził O. Józef Zwoliński.

Pierwszy etap podróży pokonaliśmy w ciemnościach i zadumie. W Stolnikach czekała na nas gorąca herbata i kawa, oraz słodki poczęstunek. Po poczęstunku wyruszyliśmy w dalszą drogę. Wspólnie odmówiliśmy tajemnice różańca, i Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W dalszym pielgrzymowaniu i napędzaniu naszej podróż towarzyszyły nam pieśni uwielbienia Pana Boga i podziękowania za jego dobro i dary.

Na postoju nad rzeką Pilicą był czas na rozmowy i wspólne zdjęcia. Dla osłody było również ciasto drożdżowe ze śliwkami. Pomimo obolałych nóg i zmęczenia wszyscy dotarliśmy do celu i razem wzięliśmy udział w Eucharystii. Mszę świętą w niesionych intencjach sprawował O. Józef Zwoliński.

43 osoby w tym 11 dzieci, pokonali łącznie 26km. Przez całą drogę towarzyszyła piękna pogoda i świetne nastroje.

Za obsługę techniczną odpowiedzialni byli Pan Marian i Pan Wojtek.

Galeria zdjęć

Transmisja na żywo

Nadchodzące transmisje:

Parafia w mediach

Msze Święte

Dni powszednie:
800, 1800

Niedziele i Święta:
800, 1000, 1200, 1800,

 

Katolickie radia internetowe

https://www.radioem.pl/Sluchaj

Spowiedź

20 minut przed każdą Mszą Świętą

Biuro Parafialne

Wtorek i Piątek 1000 - 1200