Niedziela, 05 Lipca 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 13 Niedziela zwykła

1. Kończy się czerwiec - miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Do wtorku w łączności z wieczorną Mszą Świętą o godz. 18.00, modlimy się litanią do Serca Jezusowego.

(.....)
Niedziela, 28 Czerwca 2020 r.

Ogłoszenia parafialne 12 niedziela zwykła

1. Do końca czerwca w łączności z wieczorną Mszą Świętą sprawowaną o godzinie 18.00, modlimy się litanią do Serca Jezusowego. Serce Jezusa jest dla nas zawsze Gorejącym Ogniskiem Miłości więc Jemu zawierzamy nasze troski i radości.  Serdecznie zachęcam do wspólnej modlitwy błagalnej w naszej świątyni, jak również w domach w rodzinnym gronie.

(.....)
Niedziela, 07 Czerwca 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. Dzisiaj, w uroczystość Trójcy Przenajświętszej, ze szczególną czcią Kościół wypowiada modlitwę: Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu.

(.....)
Sobota, 06 Czerwca 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - Zesłanie Ducha Świętego

1. Dziś ostatnie Nabożeństwo Majowe o godz. 18.00.

(.....)
Niedziela, 31 Maja 2020 r.

Ogłoszenia parafialne 7 niedziela Wielkanocna

1. Obchodzimy dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

(.....)
Niedziela, 24 Maja 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 6 Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszam do wspólnej modlitwy nabożeństwem majowym odprawianym w naszym kościele codziennie w łączności z wieczorną Mszą św. o godz. 18.00.

(.....)
Niedziela, 17 Maja 2020 r.

Ogłoszenia parafialne 5 niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele w łączności z wieczorną Mszą św. o godz. 18.00. Serdecznie zachęcam do udziału w tym modlitewnym uwielbieniu Matki naszego Pana i naszej.

(.....)
Niedziela, 10 Maja 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 4 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Rozpoczynają się dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Prośmy Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza, aby nigdy nie zabrakło nowych pracowników w Bożej winnicy. Módlmy się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne, o ludzi gotowych pójść przemieniać serca innych, podjąć trudne zadania wobec współczesnego świata. Podczas tego tygodnia będziemy prosili Boga, aby i w naszej wspólnocie parafialnej znaleźli się chętni do pracy w Kościele, bo żniwo jest wielkie, ale robotników coraz mniej.

(.....)
Niedziela, 03 Maja 2020 r.

Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Wielkanocna

1. III Niedziela Wielkanocna jest NIEDZIELĄ BIBLIJNĄ, rozpoczynającą w Kościele 12 Tydzień Biblijny. Misterium Słowa, które stało się Chlebem życia - to hasło tegorocznej Niedzieli Biblijnej i Narodowego Czytania Pisma Świętego.

(.....)
Niedziela, 26 Kwietnia 2020 r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻE

1. Dziś przypada NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Warto przypomnieć słowa Świętego Jana Pawła II wypowiedziane w 2002 roku w Łagiewnikach: Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście! To zadanie powierzam wam, drodzy bracia i siostry, Kościołowi w Krakowie i w Polsce oraz wszystkim czcicielom Bożego miłosierdzia, którzy tutaj przybywać będą z Polski i z całego świata. Bądźcie świadkami miłosierdzia!

(.....)
Niedziela, 19 Kwietnia 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1. Choć w tym roku przeżywamy Pamiątkę Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa w sposób ograniczony, to jednak głęboko wierzymy, że będzie to dla nas wszystkich święty czas. Kiedy kobiety przyszły do grobu po szabacie i zastały go pustym, były zaniepokojone i pełne obaw, dopóki nie usłyszały słów aniołów. My już wiemy, że pusty grób nie jest powodem do lęku, lecz znakiem Zmartwychwstania Pańskiego. Niech zatem nie smuci nas owa ograniczoność w celebracji liturgii, a słowa naszego Pana -

(.....)
Niedziela, 12 Kwietnia 2020 r.

Śniadanie Wielkanocne - Błogosławieństwo stołu