Niedziela, 05 Kwietnia 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 5 Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkiego Postu, która wprowadza nas w okres rozważania Męki Pańskiej.

(.....)
Niedziela, 29 Marca 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 4 Niedziela Wielkiego Postu

1. Sytuacja, w jakiej przychodzi nam żyć, choć napawa niepewnością i strachem, staje się okazją by spojrzeć z odwagą i szczerością na własne życie, na relacje z Bogiem i drugim człowiekiem.

(.....)
Niedziela, 22 Marca 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 3 Niedziela Wielkiego Postu

1. Mając na uwadze zagrożenie zdrowia oraz życia, ks. biskup Andrzej Dziuba udzielił dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy św. do dnia 29 marca br. następującym wiernym:

(.....)
Niedziela, 15 Marca 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 2 Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś przypada Niedziela Ad Gentes - Dzień Modlitwy za Misjonarzy. Po Mszy św. można złożyć ofiary do puszek na pomoc misjonarzom. Za pomoc z serca dziękuję.

(.....)
Niedziela, 01 Marca 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 7 Niedziela zwykła

1. Kościół w Polsce rozpoczyna dziś 53 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Problem alkoholizmu dotyka wielu milionów naszych rodaków. Zachęcamy do modlitwy i podjęcia dzieł miłosierdzia celem wspierania osób pragnących wyzwolenia się z nałogu.

(.....)
Niedziela, 23 Lutego 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 6 Niedziela zwykła

1. W środę po wieczornej Mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. W sobotę, 22 lutego, obchodzimy Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. W tym dniu módlmy się o zdrowie i potrzebne łaski dla Papieża Franciszka.

(.....)
Niedziela, 16 Lutego 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 5 Niedziela zwykła

1. Pragnę bardzo podziękować wszystkim, którzy pomagali przy demontażu żłóbka, dekoracji bożonarodzeniowych, wynoszeniu choinek, i sprzątaniu kościoła po okresie Bożego Narodzenia. Za wszelką pomoc i zaangażowanie składam wszystkim serdeczne Bóg zapłać i polecam w modlitwie Jezusowi przez wstawiennictwo błogosławionych patronów naszego Zgromadzenia: Jakuba Lavala i Daniela Brottier.

(.....)
Niedziela, 09 Lutego 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Dzisiaj, obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego

(.....)
Niedziela, 02 Lutego 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 3 Niedziela zwykła

1. Ojciec Święty Franciszek ogłosił, że trzecia niedziela zwykła jest obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Ma ona być poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. Przyjmijmy dzisiejsze Słowo Boże jako Dar, który oświeca nasze oczy, oczyszcza sumienia i daje łaskę do owocnego realizowania chrześcijańskiego powołania. Pochylajmy się nad tym Słowem jak najczęściej aby nas umacniało i prowadziło.

(.....)
Niedziela, 26 Stycznia 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 2 Niedziela zwykła

1. Wczoraj rozpoczął się Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan

(.....)
Niedziela, 12 Stycznia 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dziś obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego. Jest ono wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie oraz zapowiedzią ustanowienia sakramentu Chrztu św. Podziękujmy Bogu za nasz Chrzest św., przez który staliśmy się Dziećmi Bożymi. Od jutra rozpoczynamy w Kościele okres zwykły roku liturgicznego, który potrwa do wtorku przed Środą Popielcową. Tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego.

(.....)
Niedziela, 05 Stycznia 2020 r.

Ogłoszenia parafialne - 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Jutro w poniedziałek, 6 stycznia UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

Transmisja na żywo

Najbliższe transmisję:

• 29 marca 2020 r. godz. 1000
  • 29 marca 2020 r. godz. 1600 (Gorzkie Żale)

Dni powszednie:

Niedziele i Święta: