1. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę w łączności z wieczorną Mszą Świętą o godz. 18.00.

2. W czwartek 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00.

Na zakończenie każdej Mszy Świętej pobłogosławimy zioła i kwiaty.

Przeżywana tego dnia rocznica bitwy warszawskiej będzie dla nas okazją do modlitwy za Ojczyznę.

3. Pragnę zaprosić drogich parafian w niedzielę 18 sierpnia, na odpust św. Rocha.

Sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi o. Mirosław Zabrocki CSSp proboszcz parafii p.w. Ducha Świętego z Bydgoszczy.

Podczas Mszy będziemy modlić się Boże błogosławieństwo dla naszej parafii i  podziękujemy Bogu za tegoroczne plony naszych pól i sadów.

Po Mszy św. Wójt Gminy Cielądz bardzo serdecznie zaprasza do parku na wspólne świętowanie - piknik Rodzinny przy grochówce, pokazach i zabawach dla dzieci.

4. Dziękujemy wszystkim dbającym o porządek i czystość w kościele i za ofiarowane kwiaty.

5. W tym tygodniu w liturgii patronują nam:

- 14 VIII - św. Maksymilian Maria Kolbe (1894-1941), polski franciszkanin, apostoł Niepokalanej, męczennik w Auschwitz,

- 17 VIII - św. Jacek (ok. 1200-1258), jeden z pierwszych polskich dominikanów, misjonarz na Rusi.

Wszystkim, którzy  w nadchodzącym tygodniu obchodzić będą imieniny składamy życzenia Bożego błogosławieństwa przez wstawiennictwo św. Rocha.